Dolar ( $ )
Alış :
Satış :
Euro ( € )
Alış :
Satış :
 

Firmamız;

Elektrik malzemeleri sektöründe 20 yılı aşan bir zaman diliminde edinmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Orta Gerilim ve Alçak gerilim Elektrik malzemeleri konusunda Sektöründe her zaman ileriye dönük olarak gelişmeyi ve çözümler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.Orta Gerilim ve alçak gerilim Elektrik malzemelerinde bulundurduğumuz stoklarla ve gereken durumlarda ürün tedarik çalışmalarımızla müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kaliteli ürünler sunarak ve bununla beraber müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak sektörde saygın bir konumda var olmayı prensip edinmiştir.

Satışını yaptığımız ürün grupları arasında ;
İzolatör, İzolatör demirleri ve askı, gergi tertibatları ; O.G Transformatörler; Modüler Hücre ve Köşk; Alüminyum özlü ve Çelik özlü iletkenler ; Orta Gerilim Parafudur ve Sigortalar; Bakır ve Galvaniz Topraklama malzemeleri; Aydınlatma Direkleri; AG v OG Enerji Kabloları; Zayıf akım kabloları olarak kısaca sınıflandırabilirz.

Amacımız en kaliteli ürün seçeneklerini en ucuz maliyet ve en hızlı şekilde siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunarak çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.